Zabezpieczanie do transportu

Potrzebujecie Państwo usług związanych z pakowaniem swoich towarów przeznaczonych do transportu? Oferujemy usługi firmy-siostry- Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp. k. zajmującej się produkcją profesjonalnych opakowań z drewna do transportu lądowego, lotniczego i morskiego oraz usługami pakowania i zabezpieczania maszyn i urządzeń na czas transportu przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią.

Firma specjalizuje się w pakowaniu obiektów przeznaczonych do transportu. Maszyny i urządzenia odbieramy od naszych Klientów, pakujemy, zabezpieczamy, przechowujemy, odprawiamy w Miejscu uznanym Urzędu celnego znajdującym się na naszym placu i dostarczamy w wyznaczone miejsce. Usługę możemy też wykonać w każdej innej, wskazanej przez Klienta, lokalizacji.

Pakowanie, zabezpieczanie, sztauowanie w kontenerach i rozpakowywanie kontenerów może być realizowane w naszym jak również w każdym innym wskazanym miejscu w Polsce i zagranicą.

Z nami Wasze towary trafią w wyznaczone miejsce w stanie nienaruszonym! Więcej na temat oferty: www.opakowaniaeksportowe.pl

01.Transport krajowy

Więcej informacji

02.Transport międzynarodowy

Więcej informacji

03.Przesyłki ekspresowe

Więcej informacji

04.Relokacja maszyn

Więcej informacji

05.Magazynowanie

Więcej informacji
Kontakt
Routier-Trans Bis Piotr Kłosiński
Kotarwice 33
26-624 Kowala
Polska